Privatumo politika

 • Šioje privatumo politikoje galite sužinoti, kaip ZAVU.LT naudoja ir saugo bet kokius duomenis, kurie bus renkami, kai lankotės www.zavu.lt svetainėje.ZAVU.LT yra įsipareigojusi užtikrinti, kad jūsų privatumas būtų apsaugotas. Jei prašysime pateikti tam tikrą informaciją, pagal kurią būtų galima Jus identifikuoti naudojantis šia svetaine, galite būti tikri, kad ji bus naudojama tik pagal šią privatumo politiką. Šios nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą Jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ar paslaugą.

  Kokią informaciją mes rankame?

  Jums apsiperkant ZAVU.LT interneto svetainėje, prašome Jūsų pateikti tam tikrą užsakymo įvykdymui reikalingą kontaktinę bei demografinę informaciją: vardą, pavardę, adresą, elektroninio pašto adresą, telefono numerį.
  Naršant ZAVU.LT svetainėje, renkami tam tikri duomenys:

  • Įrenginio informacija: IP adresas, operacinės sistemos versija ir įrenginio, kurį naudojate turiniui pasiekti, parametrai.
  • Prisijungimo informacija: Jūsų sesijos naudojimo laikas ir trukmė, užklausų terminai, kuriuos įvedate mūsų svetainėse, ir informacija, saugoma slapukuose, kuriuos nustatėme Jūsų įrenginyje.

  Kaip Jūsų informacija naudojama?

  Jums pateikus užsakymą ZAVU.LT svetainėje, mes renkame ir naudojame tik Jūsų asmeninius duomenis, kurie yra būtini užsakymui įvykdyti.
   Galime naudoti surinktą informaciją toliau nurodytais tikslais:

  • Įsigytų prekių tiekimo ir pristatymo tikslais.
  • Ataskaitų ir sąskaitų-faktūrų išrašymo ir siuntimo Jums tikslais.
  • Marketingo tikslais: siųsti turinį, naujienlaiškius, informuoti apie pasiūlymus ar galiojančias akcijas, analizuoti rinką bei klientus.
  • Organizuoti nemokamus konkursus, žaidimus ar akcijas, kaip leidžia įstatymai.

  Kam gali būti atskleidžiama Jūsų informacija?

  ZAVU.LT partneriams vykdant Jūsų užsakymą: prekių pristatymo paslaugų tiekėjams, mokėjimo paslaugų tiekėjams.

  • Teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką, jeigu būtina užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms arba būtina jas tirti.
  • Siekiant apginti savo teises ar interesus (įskaitant Jūsų duomenų pateikimą tretiesiems asmenims, siekiant išieškoti Jūsų įsiskolinimus mums).Išskyrus kaip numatyta šioje Privatumo politikoje, mes neteikiame Jūsų asmens duomenų jokioms trečiosioms šalims.

  Kaip saugome Jūsų informaciją?

  ZAVU.LT vidinių organizacinių ir techninių priemonių pagalba užtikrina asmens duomenų apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, asmens tapatybės vagystes, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei kitų teisės aktų nustatytų reikalavimų.
  Jūs esate atsakingi už savo ZAVU.LT slaptažodžio ir vartotojo duomenų konfidencialumą ir kitus veiksmus, kurie mūsų Interneto svetainėje atliekami naudojant Jūsų prisijungimo duomenis. Jūs negalite atskleisti savo slaptažodžio tretiems asmenims.
  Jūsų duomenys bus saugomi 5 metus po paskutinio Jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis ar turiniu dienos. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami.

  Duomenų valdytojo kontaktiniai duomenys

  Vilma Viskontienė
  Ind. veiklos nr.: 936471.
  Adresas: Kluonalių 50, LT-97181, Kretinga.
  Telefonas: +37066719988.
  El. paštas: info@zavu.lt